Pazartesi, Şubat 22, 2010

Kuzenime Yazıyorum Siz Gönderin


Sevgili kuzenim;
Bu mektubu ne zaman okursun ya da okur musun bilmiyorum ama yazmak istedim sana. Ben içimden geçenleri söylemektense yazmayı tercih ediyorum. Söz uçar yazı kalır malum…
Aramızdaki mesafe her ne kadar uzak olsa da gözümü kapadığım da sen hep yanımdasın, yanıbaşımda. Benimlesin her zaman. Haberin yok ama senin resimlerinle konuşuyorum, bazen kızıyorum onlara sana kızamadığım da! Öpüyorum onları seni öpemediğimde… sen benim için her zaman çok değerlisin. Ama sen sana verdiğim değerin farkında değilsin! Beni üzen kısım da tam olarak bu.
Sen ne sanıyorsun ki? bir insan seni arayıp sorduğun da sana değer veriyor; aramazsa değer vermiyor… bu mu sende işleyen mantık? Sen benim dostumsun, sırdaşımsın, kardeşimsin her şeyden öte… her ne olursa olsun bu her zaman böyle kalacak. Ben senin kadar acımasız olamam bu konuda. Sana dostumdun kardeşimdin v.s. diyemem. Benim sevgim hiçbir zaman karşılık beklemedi. Ben karşılıksız sevenlerdenim, sevebilenlerdenim… sen beni istemiyor olabilirsin senin seçimindir bu. ama haberin olsun ben seni sevmeye devam ediyorum ve edeceğim… yalnız bilmen gereken ufak bir ayrıntı var. Hatırlıyor musun ‘’kapı’’ hikayesini? Dikkat et kapı aynı kapı olmayabilir!
Az önceki mesajın içimi sızlattı. İlgilenmiyormuşsun benle. Seni rahatsız etmememi istemişsin. Olur etmem. Seni özlediğim için rahatsız olduysan benim hatam bu evet. Özlerim yine ama sana söylemem olur biter lan! Bana kızmadan önce arada bir dönüpte kendi çizdiğin grafiğe de bak istersen. Yaptıklarına ya da yapman gerekirken yapmadıklarına bir bak(?) dur bir hatırlatma yapayım zorlanma fazla. Benim doğum günüm ne zaman mesela? Ya da diğerleri kutlarken sen neredeydin? Ben bunun için sana kızdım mı peki? Ooo tabiki de hayır! Şimdi dile getiriyorum evet ama bu sana kızdığım anlamına gelmesin. Sadece bileti bana kesme diye söylüyorum bunu. Farkına var diye… aramadın diye küsersen bi insana o insan döner sana madem ihtiyacın vardı sen neden aramadın der! (çağrı at olem ben seni ararım) Her şeyi başkasından beklememek lazım.
Gözden ırak gönülden ırak olduk sende. Hata yapıyorsun farkında değilsin ama. Umarım farkına varırsın. Çünkü beni üzüyorsun. Evet üzülüyorum yaptıklarına… sen benim için herhangi birisi değilsin ben o kadar rahat silip atamam seni. Ama şunu anladım ki sen bunu yapmak için zaman kaybetmezsin. Hazırsın silmeye. Demekki değersizim sende be kuzen. Açma lan telefonuda açma!

(Bunu yazalı çok olmuş ama şimdi yayınlamak istedim.) hayret :)

1 yorum:

MAS dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.

LinkWithin

Blog Widget by LinkWithin